FullStory Integration (3.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Host
lv: Serveris

en: Role
lv: Loma

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts
