FullStory Integration (3.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Debugging enabled
nl: Debugging ingeschakeld
