FullStory Integration (3.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Configurações

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Host
pt: Servidor

en: Role
pt: Papel

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Remove script for specific roles
pt: Remover script para certos papéis

en: Page specific script settings
pt: Configurações de script por página

en: Add script to specific pages
pt: Adicionar script para certas páginas
