FullStory Integration (3.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Settings
ru: Настройки

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Host
ru: Хост

en: Role
ru: Роль

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Namespace
ru: Пространство имён

en: Script
ru: Сценарий
