FullStory Integration (3.0.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Host
uk: Хост

en: Role
uk: Роль

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Script
uk: Сценарій

en: Debugging enabled
uk: Зневадження увімкнено
