FullStory Integration (3.1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
