FullStory Integration (3.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Host
ca: Servidor

en: Role
ca: Rol
