FullStory Integration (3.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Settings
es: Configuración

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Host
es: Servidor

en: Role
es: Rol

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Namespace
es: Espacio de nombres

en: Script
es: Guión

en: Debugging enabled
es: Depuración habilitada
