FullStory Integration (3.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Role
hr: Uloga
