FullStory Integration (3.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: ID
ne: परिचय

en: Host
ne: होस्ट
