FullStory Integration (3.1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Host
oc: Òste

en: Role
oc: Ròtle
