FullStory Integration (3.1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Host
ps: کوربه

en: Role
ps: ونډه
