FullStory Integration (3.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Settings
pt: Definições

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Host
pt: Servidor

en: Role
pt: Grupo

en: Not configured
pt: Não configurado
