FullStory Integration (3.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: ID
th: ไอดี

en: Host
th: โฮสต์
