FullStory Integration (3.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: ID
vi: Mã

en: Role
vi: Vai trò

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Namespace
vi: Miền tên

en: Script
vi: Văn lệnh
