FullStory Integration (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Settings
cs: Nastavení

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Host
cs: Hostitel

en: Not configured
cs: Nenastaveno
