FullStory Integration (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Host
ro: Gazdă

en: Role
ro: Rol
