Funding (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Provider
am: አቅራቢ
