Funding (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Fields
be: Палі

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Weight for @title
be: Вага для @title
