Funding (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
