Funding (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: All
cs: Vše

en: Fields
cs: Pole

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
