Funding (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: All
el: Όλες

en: Fields
el: Πεδία

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Provider
el: Πάροχος

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
