Funding (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: All
eu: Guztiak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Provider
eu: Hornitzailea
