Funding (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Provider
gu: પ્રદાતા
