Funding (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Weight for @title
lt: @title svoris
