Funding (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: All
ne: सबै

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
