Funding (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: All
ro: Toate

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Provider
ro: Furnizor

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
