Funding (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Fields
sk: Polia

en: Gallery
sk: Galéria

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
