Funding (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Provider
sr: Провајдер

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
