Funding (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: All
sv: Alla

en: Fields
sv: Fält

en: Gallery
sv: Galleri

en: Provider
sv: Leverantör

en: Output
sv: Mata ut

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
