Funding (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: All
af: Alle
