Funding (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: All
ast: Too
