Funding (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: All
bn: সমস্ত

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
