Funding (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: All
is: Allt

en: Fields
is: Svæði
