Funding (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh

en: Fields
jv: Field

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
