Funding (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Fields
ka: ველები

en: Provider
ka: პროვაიდერი
