Funding (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: All
kk: Барлық

en: Fields
kk: Өрістер
