Funding (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: Gallery
nl: Album

en: Output
nl: Uitvoer

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
