Funding (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: All
oc: Tot

en: Fields
oc: Camps

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
