Funding (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ
