Funding (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: Gallery
pl: Galeria

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
