Funding (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: All
sl: Vsi
