Funding (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: All
sq: Të gjitha

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
