Funding (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە
