Funding (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: All
uk: Все

en: Fields
uk: Поля

en: Gallery
uk: Галерея

en: Provider
uk: Постачальник

en: Output
uk: Вивід

en: Done!
uk: Завершено!

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
