Funding (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Provider
ur: سہولت کار
