Funnelback Search Integration (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Enter the terms you wish to search for.
da: Indtast de ord du ønsker at søge efter.

en: Profile Name
da: profil navn
