Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Custom
ar: مخصص

en: Enter the terms you wish to search for.
ar: أدخل العبارات التي تريد البحث عنها.

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
