Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Search
de: Suche

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Page size
de: Seitengröße

en: Enter the terms you wish to search for.
de: Die Begriffe eingeben, nach denen gesucht werden soll.

en: Profile Name
de: Profilname

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Autocomplete settings
de: Autovervollständigungseinstellungen

en: Collection Name
de: Name der Sammlung

en: Verbose output
de: Ausführliche Ausgabe

en: Log requests
de: Anfragen Protokollieren
