Funnelback Search Integration (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Search
es: Buscar

en: None
es: Ninguno

en: Default
es: Por defecto

en: Custom
es: Personalizado

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Enter the terms you wish to search for.
es: Escriba lo que quiere buscar.

en: Profile Name
es: Nombre del perfil

en: Debugging
es: Depuración

en: Autocomplete settings
es: Ajustes de autocompletado
